Sarbinowo - wymarzone miejsce na wypoczynek


Sarbinowo to średniej wielkości wioska, położona nad Morzem Bałtyckim na wybrzeżu słowińskim. Posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę turystyczną, gdzie znajdziemy mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, restauracji, smażalni ryb i barów. To, co wyróżnia Sarbinowo na tle nadmorskich miejscowości to nowoczesna i zadbana promenada, biegnąca tuż nad plażą. Pierwotnie w miejscu dzisiejszego deptaka w 1910 r. stał mur oporowy, którego celem była ochrona brzegu morskiego przed niszczącym działaniem wody. Podczas pobytu warto udać się na dłuższy spacer lub wycieczkę rowerową. 

Sarbinowo i okolice - bogactwo atrakcji


Miejscowość ta oferuje nam nie tylko piękną piaszczystą plażę oraz mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, ale również piękne zabytki takie jak np: najstarszy w Sarbinowie efektowny neogotycki Kościół Wniebowzięcia NMP z 1856 r., czy zabytkowa, drewniana chałupa rybacka z 1804 r. Dla turystów lubiących aktywnie spędzać wolny czas, znajdziemy tu szlaki turystyki pieszej czy rowerowej, prowadzące do okolicznych miejscowości takich jak: Gąski, Mielno czy Unieście. W niedalekiej odległości od Sarbinowa miłośnicy dobrej zabawy oraz adrenaliny znajdą Park Linowy Tukan, który jest świetną propozycją dla rodzin z dziećmi. Oferuje ponad 110 atrakcji na 7 różnych trasach.

Jeśli nocleg to tylko Tu


W ostatnim czasie Sarbinowo rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają  nowe hotele czy pensjonaty i apartamenty, lecz dominują tu jednak domki letniskowe. Atutem Sarbinowa jest to, iż wiele domów na stronę https://sarbinowo.pl/noclegi/domki-letniskowe oferujących noclegi położonych jest nad samym morzem wzdłuż plaży. Dlatego wypoczywający tu Turyści mogą podziwiać morze z okien swoich pokoi. Tak naprawde każdy chcący wyciszyć się od zgiełku miejskiego szumu znajdzie tu coś dla siebie.

© Europa-Spa