Rewal ulica

Rewal

Rewal - Twoje niezapomniane miejsce na wypoczynek

Tutaj niebieskie niebo spotyka się z ogromem Bałtyku. Rewal to turystyczna wioska nadmorska, w której przeżyjesz piękne dni. W czasie wczasowym skłania do przyjazdu masę turystów i jednocześnie pozwala na szczęśliwy wypoczynek. Czas relaksu uprzyjemni odpoczynek na wspaniałym pełnym piasku brzegu, który może pochwalić się Niebieską Flagą czyli ogólnoświatową nagrodą przyznawaną najczystszym, najbezpieczniejszym i najodpowiedniejszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Moc atrakcji dla każdego

Leniuchowanie na piasku to nie jedyna atrakcja, która czeka na odwiedzających, zdecydowanych zobaczyć Rewal. Czeka tu na Was wiele fascynujących atrakcji.Jednym ze wspaniałych obszarów jest deptak, wraz z figurami ogromnych wielorybów. To główny punkt spotkań, z którego rozpościera się cudowny pejzaż na otwarte Morze Bałtyckie. Wystarczy także atrakcji dla naszych maluchów – wieś posiada różnorodne oraz niezawodne place do zabawy i dużo parków tematycznych.

Tutaj możesz znaleźć zakwaterowanie dla siebie

W miejscowości odnajdziemy bardzo dużo punktów zakwaterowania. Nie brak tu obiektów, które sprostają nawet najbardziej wymagającym życzeniom. Rewal noclegi, to duża turystyczna baza noclegowa, w której odszukacie m. in. różne kwatery, apartamenty, hotele, domki letniskowe, pokoje i pensjonaty, pracujące w sezonie, jak i przez cały rok.

Warto wybrać się do Rewala?
Rewal - jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości nadbałtyckich. Miasteczko Rewal ma obecnie wiele do zaoferowania - młodym, jak i również starszym urlopowiczom. Tutaj czeka na Was mnóstwo atrakcji oraz piękna, pełna piasku plaża.
Czy Rewal wspólnie ze szkrabami to odpowiedni pomysł?
Pewnie! Rewal ze szkrabem to fenomenalny pomysł. Oferuje mnóstwo atrakcji dla maluchów, i dla starszych dzieci. Wiele parków tematycznych, parków linowych oraz placów zabaw.
Czy występują strzeżone plaże na wybrzeżu rewalskim?
Oczywiście, dostępne dla wczasowiczów jest kąpielisko o długości 300 m linii brzegowej pilnowane w sezonie wakacyjnym, przez wykwalifikowaną grupę ratowników. Zobacz rewal.net.pl.
Czy w Rewalu dozwolone jest zabrać czworonożnego przyjaciela na spacer na plażę?
W Rewalu są zejścia na plażę, którymi można chodzić razem ze swoimi pupilami. Są dwa zejścia przy ul. Klifowej (nr 19 oraz 20), zejście nr 20 obok ul. Brzozowej i zejście nr 26 przy ul. Szczecińskiej. Za plażowanie z psem w miejscach niedozwolonych grozi kara - 500 zł.
Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
© Europa-Spa