Pobierowo - uliczka

Pobierowo

Pobierowo - idealne na urlop.

Pobierowo to turystyczne miasteczko położone w Gminie Rewal, polecane na wakacje. Szczególnie uwielbiana przez rodziny z dziećmi i osoby chcące aktywnie spędzać czas. Bliskość Bałtyku i bardzo duża ilość atrakcji turystycznych sprawiają, że można będzie przeżyć tu wczasy, które zostaną w pamięci na długo. Choć wczasy nad Bałtykiem kojarzą się nam raczej z wylegiwaniem na piasku w towarzystwie świecącego słońca, to będąc tutaj na wypoczynku, można naprawdę rewelacyjnie spędzać czas.

Pobierowo - tu atrakcje czekają na każdym kroku.

W Pobierowie atrakcje turystyczne znajdziecie praktycznie na każdym kroku. Tutaj nie będziecie się nudzić. Zadowoleni będą fani wylegiwania się na piasku i osoby, które wybierają bardziej energiczne spędzanie wakacji. Czeka na nich wiele różnorodnych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez dwóch zdań zalicza się do jednej z najpopularniejszych atrakcji tego miasteczka. Jest bardzo czysta, piaszczysta i w wakacje posiada strzeżone kąpielisko, co z pewnością ucieszy rodziny z dziećmi. Trzeba się wybrać na zwiedzanie pobliskich miasteczek tj.: Rewal, Pogorzelica, Niechorze, oraz Trzęsacz. Gdy będziesz w Pobierowie warto wybrać się na latarnię morską w Niechorzu, odwiedzić Rewal i zobaczyć ruiny kościółka w Trzęsaczu.

Noclegi w Pobierowie.

W mieście Pobierowo możecie znaleźć dużo obiektów noclegowych o przeróżnych standardach. Domki letniskowe w Pobierowo ciągle cieszą się największym uznaniem. W Pobierowie znajdziemy też: apartamenty, pensjonaty, hotele, kwatery, pola namiotowe czy kempingowe, oraz dużo domów wczasowych. Dużo obiektów noclegowych oferuje baseny. W okolicy znajdziecie także aquaparki. Podsumowując - każdy znajdzie noclegi dla siebie i na swoją kieszeń. Pobyty letnie należy zarezerwować wcześniej, gdyż przed samym wyjazdem możemy mieć mały wybór.

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Pobierowie?
Nocleg w Pobierowo każdy wyszuka na swoją kieszeń. Koszty noclegów rozpoczynają się od 35-40 zł / dobę / os. Zależy ona od tego, czego chcemy i jakie są nasze potrzeby. Znaczenie ma również, czy pobyt ma być ze śniadaniem, obiadem i kolacją. Niektóre obiekty oferują noclegi z wyżywieniem. Na wielkość ceny ma również wpływ odległość obiektu od plaży.
Na co musicie zwrócić uwagę będąc w Pobierowie?
W Pobierowie - atrakcje turystyczne znajdują się niemal wszędzie. Tutaj nikt nie będzie się nudzić. Do jednej z najpopularniejszych atrakcji zaliczymy czystą i piaszczystą plażę. Leżenie na bardzo ciepłym słońcu to uwielbiane zajęcie wczasowiczów. Fani aktywnego wypoczynku także odszukają coś dla siebie. Tu czeka na was niemało miejsc rowerowych i spacerowych.
Czy w sąsiedztwie mogę zobaczyć coś ciekawego?
Gdy będziecie w Pobierowie warto zwiedzić okoliczne miasteczka wybrzeża rewalskiego, tj.: Niechorze, Rewal, Pogorzelica, Trzęsacz. W Niechorzu czeka na odwiedzających latarnia morska, z której można zobaczyć widowiskową panoramę na morze. Rewal to urocze nadmorskie miasteczko z wzbudzającym zaciekawienie deptakiem, na którym znajdziecie figury ogromnych wielorybów. Natomiast w Trzęsaczu należy zobaczyć zawalony kościółek na skarpie.
Z psem na spacer na plażę - czy w Pobierowie istnieje taka możliwość?
W lecie zabrania się wstępu na plażę z psem. Wyjątek stanowią wydzielone zejścia, gdzie przebywanie ze zwierzętami jest dozwolone. Specjalne strefy to: ulica Graniczna - zejście numer 32, oraz ul. Ciechanowska - zejście nr 43. Za nieprzestrzeganie zasad można dostać wysoki mandat.
© Europa-Spa